Alphanova sun to nowoczesne filtry mineralne, które są przyjazne środowisku. W składzie kosmetyków nie znajdziemy chemicznych filtrów, parabenów, tlenku cynku ani barwników. Także opakowania produktów są ekologiczne, bo wykonane z bioplastiku. Wśród asortymentu marki znajdziemy filtry przeciw promieniu UVA i UVB pod postacią kremów, sztyftów i sprayów. Ochrona tych filtrów jest na poziomie 30 oraz 50 SPF, określona jako wysoka ochrona przeciwsłoneczna.

Alphanova sun sztyft

Alphanova sun sztyft to propozycja ochrony dla całej rodziny. W skład tej kolekcji wchodzą trzy produkty o ciekawej kolorystyce i stopniu ochrony na poziomie 50 SPF. Forma sztyftu jest wyjątkowo wygodna, szczególnie podczas reaplikacji filtrów na miejsca szczególnie narażone na promieniowanie czyli grzbiet nosa, czoło, dekolt. Zastosowanie kolorowej formuły zachęca najmłodszych do korzystania z kosmetyków. Do kolekcji sztyftów Alphanova sun należą: 

  • ALPHANOVA SUN BLUE WHALE- biały
  • ALPHANOVA SUN WHITE SHARK- niebieski
  • ALPHANOVA SUN PINK CORAL- różowy

Alphanova sun krem 

Alphanova sun spf 50 dostępny jest w formie kremu, w kulce. Wysoka ochrona przeciwsłoneczna oraz skład wzbogacony o aloes i olejki tamanu i jojoba sprawia, że krem jest niezwykle skuteczny oraz łatwy w aplikacji, szczególnie w ekstremalnych warunkach. Posiada delikatny zapach i co ważne działa od razu po aplikacji.

Z racji swojej formuły jest chętnie stosowany przez sportowców oraz osoby prowadzące bardzo aktywny tryb życia. Skład pozbawiony jest szkodliwych substancji takich jak parabeny i filtry chemiczne. Nie pozostawia również białej warstwy na naszej skórze.

Alphanova sun spf 50 dostępny na stronie https://www.aptekagalen.pl/sun.html

Post Author: admin