tampony ob 56 sztuk

Cykl menstruacyjny może sprawiać wiele problemów każdej osobie, która dopiero wchodzi w okres dojrzewania, ale także i dorosłym. Na rynku dostępne są różne rozwiązania mające na celu poprawić komfort życia podczas okresu. Jednym z najpopularniejszych są podpaski, czyli produkt, który pochłania wydzielinę z pochwy, która wydostanie się na zewnątrz ciała. Jednak wiele osób preferuje tampony, dzięki którym zyskuje się większą swobodę ruchu oraz łatwiej unika plam na bieliźnie i na skórze, ponieważ działają wewnątrz pochwy. W tym artykule przedstawimy ofertę tamponów ob dla osób o różnych potrzebach.

Tampony ob Procomfort 

Tampony ob Procomfort to produkty zaprojektowane specjalnie z myślą o jak największej swobodzie aplikacji. Dzięki temu świetnie sprawdzają się w dni, kiedy krwawienie miesiączkowe jest skąpe lub gdy ktoś uczy się stosować tampony. Łatwość w użyciu tamponów ob Procomfort polega na ich otoczce SilkTouch, której gładka powierzchnia nie sprawia bólu i dyskomfortu podczas aplikacji. Dodatkowym atutem jest budowa tamponu, który posiada splecione rowki pomagające kierować krew menstruacyjną do wnętrza tamponu i przez to zachować maksymalną higienę. Od innych tamponów ob wersja Procomfort różni się też technologią 3D Expansion. Ten nowoczesny sposób konstrukcji tamponu pozwala lepiej niż inne dostępne modele dostosować swój kształt idealnie do pochwy i zapobiec przeciekaniu podczas jego użytkowania.

tampony ob procomfort

Tampony ob Procomfort Night 

Tampony ob Procomfort Night oprócz delikatnej, ułatwiającej aplikację otoczki, posiadają też dodatkowe skrzydełka zabezpieczające na noc. Dzięki nim można mieć pewność, że nawet po wielu godzinach krew menstruacyjna zostanie zatrzymana w tamponie, co pozwoli na zachowanie całkowitej higieny. A to dlatego, że bardzo dobrze dopasowują się do ciała i pozostają na miejscu przez cały czas snu. Tego rodzaju tampony są dostępne w wersji ze wzmocnioną siłą chłonną dla osób o szczególnych potrzebach. Ważnym aspektem stosowania tamponów na noc jest utrzymanie bezpieczeństwa, które polega na aplikacji produktu przed snem i jego wyjęciu od razu po przebudzeniu. 

Tampony ob Compact Applicator

Dla osób, którym leży na sercu jak najwygodniejsza i jak najbardziej komfortowa aplikacja, powstały tampony ob Compact Applicator. Ich technologia sprawia, że tampon można umieścić w sposób delikatny i niedrażniący ciała. To kolejny dobry wybór dla osób, które dopiero przyzwyczajają się do używania tamponów. Tak jak inne modele są one dostępne w wersji super chłonnej dla osób o bardziej obfitych miesiączkach. 

Zalety tamponów ob

  • łatwa aplikacja
  • utrzymanie higieny
  • swoboda ruchów 
  • dopasowanie do ciała bez przeciekania

Post Author: admin