power plant

Power Plant to holenderski skun, jaki jest znany na rynku od roku 1997. Pokochały go miliony użytkowników na całym świecie. Już od lat cieszy się powodzeniem i zdobywa liczne nagrody w konopnych pucharach. Jakie cechy ma ta odmiana? Jakie daje efekty? Czym się wyróżnia?

Popularna sativa

power plant

Power Plant zna w zasadzie każdy, kto choć raz odwiedził amsterdamskie coffeshopy. To jedna z najpopularniejszych sativ na rynku, jaka daje przyjemny haj. Posiada nieco wyższy poziom CBD niż inne odmiany, mimo to daje radość i pozwala na funkcjonowanie w ciągu dnia. Spotkanie z rośliną pozwoli dać poczucie spełnienia i radości, przy czym zauważymy też wzmocnienie towarzyskości. Power Plant nie jest polecana osobom bez doświadczenia. Przy dobrej dativie odczujemy euforię, bez zamulenia. Pozwoli ona poprawić samopoczucie i pośmiać się z przyjaciółmi. Co ciekawe, dzięki niej chętnie będziemy przebywać z ludźmi i prowadzić interesujące rozmowy.

Medyczne właściwości

Power Plant to opcja dobra dla przyjemności i do rekreacyjnego użytku. Pamiętajmy też o medycznym działaniu, jakie wpływa na zwalczenie stresu i depresji. Okazuje się, że odmiana pobudza apetyt i działa przeciwwymiotnie. Jeśli chodzi o smak, zaważymy tutaj delikatne pieprzne przyprawy wraz z dodatkiem drewna. Zapach jest glebowy i intensywny. Kojarzy się z akcentami drewna, który w przeciwieństwie do innych odmian, jest zapachem neutralnym. 

Power Plant już od lat jest ceniony przez growerów na całym świecie. Dzięki niemu odczujemy radość i lekki haj, jaki rozwiąże nam język w towarzystwie. Na uwagę zasługuje też zredukowanie napięcia i stresu. 

Post Author: admin

You may also like