White Widow

Miłośnicy konopi indyjskich i hodowcy chętnie stawiają na feminizowane nasiona marihuany, jakie mają szereg zalet. Trudno jest mówić o nasionach, nie wspominając o uprawie. Czym odznacza się nasiono marihuany? Jakie zalety mają feminizowane nasiona? Skąd wynika ich popularność?

Nasiono marihuany


Feminizowane nasiona marihuany cieszą się sporym uznaniem wśród hodowców i miłośników konopi. Przede wszystkim użytkownicy rekreacyjni cenią aromat, smak i moc odmiany feminizowanej. Dzięki szerokiemu wyborowi każdy znajdzie coś dla siebie. Ponadto, hodowcy preferują bardziej wytrzymałe i większe rośliny, które dobrze zareagują na trening. W tym przypadku nasiona dają nam czas na nauczenie się, jak stać się najlepszym hodowcą. Kolejnym atutem jest fakt, że nasiona feminizowane oferują różne profile kannabinoidowe. 

Jak uprawiać feminizowane nasiona?


Na początku warto postawić na wykiełkowanie nasion. Umieśćmy je między wilgotnymi papierowymi ręcznikami i użyjmy specjalnej tacki, co pozwoli przyspieszyć tempo kiełkowania. Gdy zauważymy, że siewki rozkwitną do kilku węzłów, posadźmy je do doniczek i umieśćmy w namiocie do uprawy. Nie zapominajmy o kontrolowaniu światła, ilości wody i poziomu wilgoci, co wpłynie na pomyślną hodowlę. Co ciekawe, istnieje możliwość zmiany fazy ich rozwoju, dostosowując godziny ciemności i światła. Siewka obejmuje wtedy 20 godzin światła i 4 godziny ciemności. Faza wegetatywna to 18/6, a faza kwitnienia 12/12. 
Okazuje się, że czas od wysiewu do zbiorów zazwyczaj wynosi około 3,5 miesiąca. Wiele zależy też od czasu kwitnienia odmiany i od tego, kiedy zdecydujemy się przejść z wegetacji na kwitnienie. 
Nasiono marihuany nie ma THC. Pamiętajmy o tym, że ma hodowli i uprawy do celów kolekcjonerskich. Ponadto, nie ma możliwości hodowania rośliny w domu. Zawsze są to rośliny feminizowane, a nasiona są żeńskie. Warto zauważyć, ze topów marihuany nie nabędziemy w żadnym sklepie. 
Miłośnicy konopi chętnie sięgają po feminizowane nasiona marihuany, jakie cieszą się sporym zainteresowaniem. 

Post Author: admin

You may also like

kamizelka asekuracyjna

Kamizelka asekuracyjna dla ratowników wodnych

Akcje ratownicze na wodzie, nawet w stosunkowo łatwych warunkach, wymagają

tangerine dream

Czego spodziewać się po szczepie tangerine dream?

Jedną z najbardziej wszechstronnych roślin dla człowieka jest konopia. Można

orteza

Wszystko o ortezie barku

Orteza to aparat, który stabilizuje stawy albo określony odcinek ciała.