Jak wybrać najlepsze suplementy na włosy

‍Masz dość swoich matowych i zniszczonych włosów? Szukasz skutecznego rozwiązania, które pozwoli Ci zadbać o Twoje włosy od nasady aż po same końce? Nie jesteś sama, ponieważ każdy, kto posiada włosy, doświadcza takich problemów jak matowość, łamliwość i utrata blasku. Ale nie martw się! Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie: naturalne suplementy na włosy, które są ukierunkowane na konkretne problemy z włosami, takie jak suchość, szorstkość i rozdwojone końcówki. 

Czym są suplementy na włosy?

Suplementy na włosy z evita są naturalnymi środkami zaprojektowanymi w celu poprawy zdrowia włosów poprzez ukierunkowanie na konkretne problemy. Problemy te są powszechnymi winowajcami matowych, zniszczonych i delikatnych włosów. Obejmują one suchość, nagromadzenie białka i uszkodzenia spowodowane ekspozycją na promieniowanie UV, zabiegi chemiczne i ekstremalne temperatury.

Dlaczego warto stosować suplementy na włosy?

Mocniejsze włosy od nasady po końcówki – Jeśli masz zniszczone włosy, codzienne przyjmowanie suplementu do włosów może pomóc wzmocnić Twoje pasma.

Silniejsze cebulki – Nagromadzenie protein we włosach może powodować osłabienie pasm, dlatego suplementacja biotyną lub aminokwasami może pomóc wzmocnić cebulki.

Mniejsza łamliwość – odżywiając włosy biotyną i suplementami diety bogatymi w tę substancję, możesz zmniejszyć ilość złamań, które naturalnie występują na Twoich włosach.

suplementy na włosy w tabletkach

Skrzyp na suche, łamliwe włosy

Skrzyp jest naturalnym środkiem na suche, łamliwe włosy. Zawiera krzemionkę, minerał niezbędny dla zdrowia włosów, paznokci i skóry. Krzemionka sprzyja również silniejszym, bardziej błyszczącym włosom, zmniejszając wygląd suchych, matowych, zniszczonych włosów i oferując połysk. Suplementacja skrzypem może pomóc ukoić suche, zniszczone włosy i odbudować ich siłę.

Post Author: admin