Producenci nasion marihuany doskonale wiedzą, jak zadbać o wysoką jakość i obfite plony roślin. Klasyką jest w tym wypadku odmiana Amnesia Haze, która jest ceniona w wielu krajach. Feminizowana AH czerpie wiele korzyści z mocnych genów oryginalnej odmiany. Satinova natura z kolei wskazuje na energiczny wzrost rośliny i spore zbiory.

Nic dziwnego, że growerzy tak chętnie wybierają tę odmianę marihuany. Czym odznacza się Ammnesia Haze? Jak wygląda proces uprawy? O czym musimy pamiętać?

Amnesia Haze – uprawa

W warunkach outdoor, czyli na zewnątrz, Amnesia Haze https://panpestka.pl/product/amnesia-haze/ może osiągnąć nawet do 210 centrymetrów wysokości. Jeśli chodzi o uprawę indoor, w tym wypadku wysokość wynosi ok. 140 centymetrów lub nieco więcej. Wskazane są pewne metody treningowe, tak aby można było kontrolować wysokość rośliny w ograniczonej przestrzeni.

Osoby mieszkające w gorących klimatach, takich jak Afryka, Kalifornia, czy Australia, powinny postawić na uprawę na zewnątrz. To da pewność obfitych plonów, które dadzą sporo satysfakcji. Uprawa outdoor daje ciągły dostęp do promieni słonecznych i wody deszczowej. Można spędzać miło czas na zewnątrz, doglądając roślinności. 

Niełatwy wybór nasion marihuany

Proces wyboru nasion marihuany nie zawsze jest łatwy, zwłaszcza dla początkującego growera. Najważniejsze jest to, aby postawić na dobrą jakość nasion i sprawdzonego producenta.

To da nam pewność uzyskania pożądanych efektów. 

Post Author: admin