komar na skórze

Latem owady bywają naprawdę uporczywe. Szczególnie trudno poradzić sobie z owadami, które kąsają lub żądlą. Bardzo ważna jest więc ochrona przed komarami i kleszczami, które mogą stanowić bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia człowieka. Szczególnie niebezpieczne mogą być insekty żyjące w warunkach tropikalnych. Coraz częściej jednak przedostają się one także do Polski i można je spotkać na terenie naszego kraju. Jednym ze sposobów radzenia sobie z nimi są produkty Mugga, w tym przede wszystkim spray. Dlaczego sprawdza się w praktyce?

Mugga – wyjątkowo silny repelent

Na początek trzeba zaznaczyć, że Mugga na komary to jeden z najsilniejszych repelentów dostępnych na polskim rynku. Środki tej marki są produkowane z myślą o osobach szczególnie narażonych na kontakt z owadami np. wędkarzami, żołnierzami, biwakowiczami. Wszystkie te osoby wymagają szczególnej ochrony silnego środka, jakim jest Mugga na kleszcze i komary. Wysokie stężenie środków odstraszających owady sprawdza się w klimacie subtropikalnym, tropikalnym i umiarkowanym europejskim. Dlatego też prawie na każdej szerokości geograficznej ten specyfik świetnie się sprawdzi.

Łatwa aplikacja spray’u Mugga

Bardzo ważna jest wygodna aplikacja Mugga spray. Chodzi przecież o to, by środek można było szybko nałożyć na skórę i ubrania, ale równocześnie możliwie skrócić czas, bezpośredniego kontaktu ze skórą dłoni. Usunięcie resztek środka z dłoni może być utrudnione, zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że w warunkach polowych trudno jest umyć ręce ciepłą wodą z mydłem po to, by dobrze je doczyścić. Wygodny rozpylacz umożliwia równomierną aplikację nawet na dużej powierzchni skóry.

Przyjemny zapach

Wiele środków na komary ma zapach, który jest wyjątkowo uciążliwy. Ma on odstraszać owady, ale niestety przeszkadza też ludziom. Dlatego też Mugga ma świeży zapach eukaliptusa. Dzięki temu środek jest przyjemny dla ludzi i nieprzyjemny dla owadów. Świeże nuty zapachowe nie przeszkadzają w używaniu repelentu, ale zdecydowanie działają na jego korzyść i zwiększają jego atrakcyjność.

Post Author: admin

You may also like