green-house-seeds-nasiona

Jednym z najpopularniejszych producentów nasion marihuany jest Green House Seeds. To marka, jaka już od lat spełnia oczekiwania odbiorców. Faktem jest, że nasiona odznaczają się doskonałą jakością i zdobywają liczne nagrody na High Times Cannabis Cup. W tym miejscu pracują jedynie osoby z wiedzą i doświadczeniem, które rozpoczynały swoją przygodę jako kolekcjonerzy i hodowcy nasion konopi. Nie dziwi zatem fakt, że aktualnie firma ma szerokie grono zwolenników. Czym się wyróżnia na rynku? Jakie odmian konopi są najpopularniejsze? O czym warto wiedzieć? Co oferuje rynek?

Green House Seeds

Co ciekawe, korzenie GHS sięgają do roku 1985. Oficjalnie firma rozpoczęła działanie dziesięć lat później, w roku 1995. Szeroki asortyment nasion, jakie produkuje marka, jest niezwykle popularny w wielu krajach. Kolekcjonerzy postawią tutaj na wiele genotypów, jakie są wynikiem badań i podróży w dalekie zakątki świata. W internecie można kupić legalne nasiona green house seeds.

Green House Seeds Company to prężnie rozwijająca się marka, jaka oferuje nasiona marihuany. Sukces wiąże się z atrakcyjnymi cenami i dobrą jakością wyrobów. Firma jest laureatem wielu nagród, jakie są przyznawane na określonych wydarzeniach. Założycielem firmy jest Arjan Roskam, a jego wspólnikiem był Shantibaba. To on stworzył najlepsze odmiany i był głównym breederem w firmie. Jakie odmiany są najbardziej cenione? Tutaj warto wyróżnić:

  • White Widow,
  • White Rhino,
  • Great White Shark,
  • Lemon Haze,
  • Exodus Cheese,
  • Bug Bang Autoflowering itp.

O czym warto pamiętać?

Uprawa marihuany jest nielegalna w naszym kraju. W krajach, gdzie jest to legalne, trzeba pamiętać o przepisach prawnych. Nie ma czegoś takiego, jak uprawa i hodowla do celów kolekcjonerskich. Nasiona są zawsze feminizowane, a rośliny żeńskie. Nie można zapominać o tym, że nie ma możliwości nabycia topów marihuany w sklepie. Trudno jest mówić o danej odmianie marihuany, nie wspominając o jej uprawie. W tym wypadku dominującym producentem jest Green House Seeds. Można liczyć na połączenie doskonałej jakości i atrakcyjnej ceny.

Post Author: admin