Waporyzator Fenix Mini to mały i dyskretny model służący do stosowania terapii CBD. Poniższy tekst powstał z myślą o osobach, które zastanawiają się nad jego kupnem i chciałyby poznać bliżej jego szczegółowe specyfikacje. Postaramy się przedstawić wszystko, co warto wiedzieć o tym sprzęcie. Serdecznie zapraszamy do lektury!

Ten model Mini waporyzatora firmy Fenix, jak wspomniano już we wstępie słynie ze swoich niewielkich rozmiarów. Dla niektórych stanowi to zaletę, dla innych zaś wadę, jednak z pewnością sprzęt ten można wygodnie i pewnie trzymać w dłoni. W opakowaniu oprócz samego produktu, znajdziemy kabel do ładowarki USB, instrukcję, zapasową uszczelkę oraz wszelkie akcesoria służące do czyszczenia. Charakteryzuje się intuicyjną obsługą i prostotą. Wykonany jest ze stali nierdzewnej powleczonej estetyczną matową gumą, która sprawi, że waporyzator nie wyślizgnie się nam przypadkowo z dłoni.

Zakres temperatur, do jakich rozgrzewa się waporyzator wynosi od 160°C do 221°C. Istnieje możliwość ustawienia, w jakiej skali podawana będzie temperatura. Do wybory oprócz skali Celsjusza jest również skala Fahrenheita. Kiedy bateria urządzenia jest w pełni naładowana, czas, jaki Fenix Mini potrzebuje do osiągnięcia maksymalnej temperatury wynosi jedynie 40 sekund. Model wyposażony jest również w specjalny system bezpieczeństwa, który sprawia, że urządzenie wyłącza się automatycznie po upływie 4 minut bez używania.

Post Author: admin