purple maroc

Purple Maroc to ceniona nasiona marihuany, które są przeznaczone do hodowania na zewnątrz. Doskonale sprawdzają się w chłodnym klimacie, gdzie szybko kończy się lato. Fioletowa odmiana marihuany ma rodowód marokański i może osiągnąć nawet do 2 metrów wysokości. Jej topy są nasycone sporą ilością żywicy. Czym wyróżniają się nasiona tego typu? O czym warto wiedzieć? Jakie działanie wykazuje PM?

Purple Maroc

purple maroc

Okazuje się, że nasiona PM cieszą się popularnością wśród kolekcjonerów. Jest to związane z dobrym poziomem THC – ok. 16%. Nie zapominajmy o terapeutycznych właściwościach nasion konopi. Działanie terapeutyczne jest związane z THC. Efekty zmysłowe i radość to z pewnością zasługa Sativy, jaka znajduje się w genotypie. Jaki smak i zapach ma Purple Maroc? Smak jest słodko kwaśny i dominuje tutaj słodycz kwiatów. Z kolei zapach jest intensywny, wyrazisty i ma słodkie akcenty owocowe. Nic dziwnego, że growerzy na całym świecie doceniają tę odmianę marihuany. 

Medyczne właściwości

Nie bez znaczenia są medyczne właściwości Purple Maroc. Znajdziemy tutaj śladową ilość CBD, dzięki czemu PM jest wybierana często jako medyczna marihuana. Działanie Satinowe doskonale sprawdza się w leczeniu niepokoju i depresji. Może pomów także w ukojeniu nerwów w trudnych sytuacjach. Ponadto Purple Maroc jest wykorzystywana do przeciwdziałania nudnościom, bólom i napięciom mięśniowym. Jak widać, PM ma cenne właściwości. 

Post Author: admin