zkittlez

Nasiona marihuany Skittlez cieszą się bardzo dużym uznaniem wśród growerów. Sięgają po nie odbiorcy w tych krajach, w których jest to dozwolone. Pamiętajmy o tym, ze uprawa marihuany w naszym kraju jest nielegalna. Nie ma czegoś takiego jak uprawa do celów kolekcjonerskich. Zawsze są rośliny feminizowane, a nasiona żeńskie. Nie ma możliwosci zakupu nasion marihuany w sklepie. Growerzy w innych krajkach doceniają odmianę Zkittlez. Czym cechują się te nasiona? Jakie mają zalety? O czym warto wiedzieć?

Susz konopny Zkittlez

Susz konopny tego typu pochodzi z upraw szwajcarskich. To włóknista konopia, którą uprawiano organicznymi metodami. Wszelkie odmiany posiadają zazwyczaj od 4 do 6 fitokannabinoidów. To naturalne stężenia CBD, bez sztucznego zawyżania ich izolatami. Susz konopny jest dokładnie wysuszony, co sprawia, że w opakowaniu znajdziemy szczyty kwiatowe, bez nasion i liści. Dzięki temu wykorzystamy produkt do waporyzacji. Pamiętajmy o tym, aby dokładnie sprawdzić, czy produkt przebadano w laboratorium i czy posiada on kod QR. To pozwoli spokojnie podróżować z suszem, bez wydrukowanych badań. Producenci oferują susz w szklanych słoiczkach, które zapewniają bezpieczeństwo transportu. Priorytetem dla producentów jest wysoka jakość wykonania i atrakcyjna cena. 

Nasiona marihuany – ważne cechy

Nasiona marihuany Zkittlez nie mają THC, co warto mieć na uwadze. Ciężko jest mówić o nasionach, nie wspominając o ich uprawie. Growerzy chętnie sięgają po uprawę outdoor i indoor. Ta pierwsza jest stosowana na zewnątrz, co daje nieograniczony dostęp do światła słonecznego i deszczu. Uprawa w domu także jest popularna. Trzeba jednak pamiętać o zapewnieniu roślinie odpowiednich warunków do wzrostu. Nie ma hodowli i uprawy do kolekcjonerskich celów. Nie mamy zatem możliwości hodowania tego w domu. . 

Post Author: admin